PEPPI

Projekta PEPPI logo

Finansētājs: Projektu „Provision of an European Platform for the Prevention of Over-Indebtedness by the Increase of Accessibility and the Improvement of Effectiveness of Debt Advice for Citizens “ (PEPPI) finansēja Eiropas Komisija un EISMEA. Projektu realizēja European Debt Advice Network (ECDN), kura sadarbības partneris Latvijā ir LPIAA.

Projekta norises periods Latvijā: no 2023.gada 1.aprīļa līdz 2023.gada 31.decembrim.

Projekta mērķis: Uzlabot parādu konsultēšanas pieejamību ES patērētājiem un uzlabot to struktūru efektivitāti, kuras nodrošina parādu konsultācijas patērētājiem vai stiprināt šis jomas profesionāļu sadarbības tīklus.

Projekta ietvaros LPIAA:

  • organizēja sanāksmes par parādu konsultēšanu Latvijā ar nevalstisko organizāciju, Ekonomikas ministrijas, Tieslietu ministrijas, Patērētāju tiesību aizsardzības centra un pašvaldību pārstāvju piedalīšanos;
  • izstrādāja mājaslapu paradupaligs.lv ar mērķi piedāvāt maksāšanas grūtībās nonākušajiem Latvijas patērētājiem ātru, funkcionālu un viegli lietojamu risinājumu, kurā vienuviet ir apkopota daudzveidīga patērētājiem noderīga informācija saistībā ar maksāšanas grūtībām.
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Visi projekti

Saistītie raksti