LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
ADR konference PDF Drukāt E-pasts
Autors Baiba Miltoviča   
Otrdiena, 18 decembris 2012 10:25

Aicinām uz konferenci par patērētāju strīdu izskatīšanu

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) projekta “Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības biedrību kapacitātes stiprināšana patērētāju strīdu risināšanā un līdzdalībā normatīvo aktu izstrādāšanā” ietvaros rīko projekta noslēguma konferenci par patērētāju strīdu izskatīšanu 2012.gada 20.decembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīga, plkst. 11.00.

Konferencē piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības biedrību un uzņēmēju pārstāvji. Konferences laikā notiks paneļdiskusija par problēmām, kas saistītas ar patērētājiem pieejamiem strīdu izskatīšanas mehānismiem Latvijā, kā arī būs iespēja saņemt informāciju par LPIAA nesen izveidoto mediatoru tīklu darbību, kas darbojas Rīgā, Daugavpilī, Jūrmalā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī.

Konference ir paredzēta visiem interesentiem.

LPIAA ir nevalstiska organizācija, kas nodibināta 1999.gadā un ir Latvijas patērētāju interešu aizsardzības nevalstisku organizāciju (LPIAA biedri) pārstāvis. Šobrīd LPIAA ir desmit biedrorganizācijas. LPIAA ir Eiropas patērētāju konsultatīvās grupas (ECCG) un Eiropas patērētāju organizācijas (BEUC) dalīborganizācija. LPIAA ir pastāvīgi iesaistīta lēmumu pieņemšanas procesā Eiropas Savienības un Latvijas mērogā.

Projekta “Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības biedrību kapacitātes stiprināšana patērētāju strīdu risināšanā un līdzdalībā normatīvo aktu izstrādāšanā” finansējuma daļu 91,84% apmērā finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Semināra programma ir pieejama šeit.

lielals logo

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack