LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Projekta “STEP” konsultācijas Jelgavā PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Svētdiena, 28 februāris 2021 22:33

step-cmyk

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) projekta “Risinājumi enerģijas nabadzības novēršanai” (STEP) piedāvā bezmaksas konsultācijas un palīdzību patērētāju tiesību aizsardzības jautājumos saistībā ar enerģētiskās nabadzības jautājumiem Jelgavā.

Projekta STEP vispārējais mērķis ir mazināt patērētāju enerģijas nabadzību, mudinot patērētājus mainīt uzvedību un lietot lētākus energoefektivitātes risinājumus, kā arī nodrošināt uzticamus, praktiski pielietojamus padomus.

Trīs konkrētie STEP mērķi ir sekojoši:

1) Veicināt patērētāju grupu un iesaistīto organizāciju sadarbību, kuras konsultē cilvēkus par dažādiem jautājumiem, piemēram, finanšu vai veselības jautājumiem, sniedz padomus enerģijas nabadzībā nonākušiem patērētājiem.

2) Konsultēt patērētājus par efektīvāku enerģijas patēriņu un informēt, kā tas var palīdzēt viņiem ietaupīt naudu un uzlabot viņu veselību un labsajūtu. Veikt informācijas kampaņas, sniegt padomus, kā ietaupīt enerģiju, demonstrēt izmaksu ietaupījumus un palīdzēt ieviest zemu izmaksu energoefektivitātes pasākumus.

3) Izplatīt labos piemērus un politikas izvēles, kas var mazināt enerģijas nabadzību un veicināt to pielietošanu citās ES valstīs.

Konsultanta pieņemšana:

Lielā iela 15-2, Jelgava,Tekla Žabova, tālr.: 29144452

Tie, kuriem nav iespējas saņemt konsultācijas un palīdzību klātienē, var vērsties pēc palīdzības e-pasts:info@pateretajs.lv

LPIAA ir lielākā Latvijas patērētāju aizsardzības nevalstiskā organizācija, kura apvieno patērētāju organizācijas no dažādiem reģioniem.

Detalizētāku informāciju par STEP projektu var iegūt mājaslapā:www.stepenergy.eu

European FlagProjekts STEP ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas “Apvārsnis 2020” saskaņā ar dotācijas līgumu Nr. 847080.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack