LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Konkurences padome par AS “Tīrīga” līgumu noteikumiem PDF Drukāt E-pasts
Autors Baiba Miltoviča   
Trešdiena, 18 septembris 2019 14:45

2019.gada vasarā un š.g. septembrī aktīvie Rīgas iedzīvotāji iesniedza sūdzības Konkurences padomei (KP) par AS “Tīrīga” līgumu noteikumiem, cenu palielinājumu un godīgai komercpraksei neatbilstošo līgumu slēgšanas procesu. Tieši tāpēcKonkurences padome 9. septembrī pieņēma pagaidu noregulējumu lietā, kas ierosināta pret Rīgas pilsētas pašvaldību un SIA “Getliņi EKO” par iespējamu dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Kamēr lietas izpēte turpinās, pagaidu noregulējums dod iespēju saglabāt tādu konkurenci atkritumu savākšanas un pārvadāšanas tirgū, kāda tā bija pirms Rīgas pašvaldības koncesijas līguma noslēgšanas. KP, apturot koncesijas līguma izpildi, aptur arī jaundibinātās AS “Tīrīga” darbību (daļā, kas skar nešķiroto un dalīto sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu Rīgā un par ko patērētāji slēdza līgumus ar atkritumu apsaimniekotājiem).

Informācija patērētājiem - tiem, kam nepieciešams saņemt pakalpojumu Rīgas pašvaldības teritorijā –, sazināties ar līdzšinējo pakalpojuma sniedzēju un pārliecināties, vai tas ir gatavs turpināt sadarbību. Šīs darbības attiecas arī uz tiem klientiem, kas jau paspējuši noslēgt līgumu ar AS “Tīrīga”.
Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) tuprinās sekot situācijas attīstībai, tieši tāpēc, aicinām patērētājus ziņot, ja rodas jautājumi vai neskaidrības:e-pasts: info@pateretajs.lv

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 septembris 2019 13:36
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack