LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Consumer Law Ready apmācības Alūksnē PDF Drukāt E-pasts
Autors Andrejs Vanags   
Trešdiena, 18 septembris 2019 18:07
Fotogrāfija, kurā attēloti Alūksnes apmācības dalībnieki

Latvijas Patērētāju aizstāvības asociācija apmācību programmas Consumer Law Ready ietvaros 2019.gada 28.augustā Alūksnē organizēja bezmaksas apmācības maziem un vidējiem uzņēmējiem patērētāju aizsardzības jautājumos.

Apmācību gaitā 10 Alūksnes uzņēmumu pārstāvji, nolūkā izvairīties no kļūdām savā komercdarbībā, kā arī iespējāmām soda sankcijām, iepazinās ar to, kā pareizi sniegt patērētājiem informāciju pirms līguma noslēgšanas, kas ir atteikuma tiesības, kā rīkoties, saņemot patērētāja pretenzijas, tai skaitā par preču/pakalpojumu kvalitāti, kā arī par negodīgās komercprakses un netaisnīgo līguma noteikumu pazīmēm.

Consumer Law Ready ir specializēta ar Eiropas Komisijas atbalstu izstrādāta apmācību programma, kuras mērķis ir palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmējiem (MVU) saprast un ievērot patērētāja pamattiesības Eiropas Savienībā.

Alūksnes uzņēmējus, kas arī vēlas piedalīties apmācībās, lūdzam sazināties ar mūsu asociācijas sertificēto Consumer Law Ready pasniedzēju Arni Bērziņu (attēlā pirmajā rindā pa kreisi) pa e-pastu savieniba@inbox.lv.

Savukārt, ieinteresētos Latvijas uzņēmējus no citiem reģioniem lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@pateretajs.lv vai zvanot pa tālruni 29295520. Tāpat vēršam lasītāju uzmanību, ka tuvākās apmācības uzņēmējiem notiek 26.septembrī (Rēzeknē) un 7.oktobrī (Daugavpilī).

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 18 septembris 2019 18:15
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack