Ledus šova “Riekstkodis un tumsas valdnieks” rīkotājs iekļauts “melnajā” sarakstā

"Melnais" saraksts 25. Marts, 2024

Informējam, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "PRO event" par trīs Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumu nepildīšanu saistībā ar naudas atmaksu par noteiktajā datumā nenotikušiem pasākumiem.

SIA "PRO event" tirgoja biļetes uz dažādiem pasākumiem tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv, tajā skaitā uz ledus šovu "Riekstkodis un tumsas pavelnieks" un MAX BARSKIH koncertu. Ņemot vērā to, ka pasākumi vairākkārt paredzētajos datumos nenotika, virkne patērētāju pieprasīja par biļetēm samaksātās naudas atmaksāšanu. Vairāki patērētāji, kuriem SIA "PRO event" naudas atmaksu neveica, vērsās ar iesniegumiem Patērētāju strīdu risināšanas komisijā.

Komisija, izvērtējot strīda faktiskos apstākļus kopsakarā ar spēkā esošo normatīvo regulējumu, katrā no lietām secināja ka, sakarā ar to, ka pasākumi nenotika paredzētajā datumā, kā arī netika atmaksātas patērētāju samaksātās naudas summas, patērētāji ir tiesīgi saņemt naudas atmaksu. Turklāt, sabiedrībai atmaksa bija jāveic bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā.

"Melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

Ar "melno sarakstu" un komisijas lēmumu izrakstiem var iepazīties šeit.

Ko Eiropas patērētāji sagaida no ES pēc jaunā vēlēšanu cikla? Patērētāju asociācija iegūst tiesības celt kolektīvās prasības
Visas aktualitātes

Saistītie raksti