Jaunā PIAA mājaslapa ir klāt!

Ziņas 11. Oktobris, 2022

Jaunā PIAA mājaslapa izveidota projekta "Patēriņa preču testēšanas kapacitātes izveidošana" ietvaros un ir pieejama tās apmeklētājiem sākot ar 2022.gada oktobri.

Mājaslapa tapa sadarbībā ar SIA "sem.lv" ar mērķi piedāvāt Latvijas patērētājiem ātru, funkcionālu un viegli lietojamu risinājumu, kurš izmanto mūsdienu drošības tehnoloģijas, atbalsta dažādas interneta pārlūkprogrammas un ir labi pielāgots mobilajām ierīcēm.

Patērētāji, kuri vēlas saņemt PIAA konsultantu palīdzību varēs viegli atrast viņu kontaktinformāciju, spiežot uz pogas "Saņemt palīdzību" ekrāna apakšējā labējā stūrī vai arī vienkārši ritinot sākumlapu uz leju. Savukārt, sadaļā "Tavas tiesības" (sasniedzama no galvenās izvēlnes sākumlapas augšdaļā vai arī ritinot sākumlapu uz leju) atrodama pamatinformācija par galvenajām patērētāju tiesībām.

Tikpat viegli var atrast arī informāciju par pašu PIAA, mūsu īstenotiem projektiem, kā arī patērētājiem aktuālām ziņām.

Laika gaitā mājaslapa tiks papildināta arī ar citām sadaļām un papildu materiāliem patērētājiem. Turklāt, tuvākajās nedēļās tajā tiks pārcelti visi aktuālie materiāli no vecās PIAA mājaslapas, kuras materiāli pašlaik pieejami šeit: arhivs.pateretajs.lv.

Projekts "Patēriņa preču testēšanas kapacitātes izveidošana" kļuva iespējams pateicoties Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansējumam, kuru caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu administrē Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Shopify apņemas mainīt komercpraksi, padarot iepirkšanos drošāku patērētājiem Bezmaksas seminārs maziem un vidējiem uzņēmējiem Jelgavā
Visas aktualitātes

Saistītie raksti