Bezmaksas seminārs maziem un vidējiem uzņēmējiem Jelgavā

Ziņas 30. Septembris, 2022

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas filiāli aicina Jelgavas uzņēmējus uz bezmaksas semināru par aktuāliem patērētāju tiesību aizsardzības jautājumiem, kurš norisināsies viesnīcas "Jelgava" stikla konferenču zālē (Lielā iela 6, Jelgava).

Seminārs aptvers šādas tēmas:

  • Pirms līguma noslēgšanas sniedzamā informācija
  • Atteikuma tiesības
  • Preču un pakalpojumu neatbilstība līguma noteikumiem (ieskaitot ļoti būtiskus grozījumus, kuri stājas spēkā 2022.gadā)
  • Negodīgā komercprakse un netaisnīgie līguma noteikumi
  • Patērētāju strīdu ārpustiesas (alternatīvā) izšķiršana

Semināra dalībnieki apgūs Latvijas un ES patērētāju aizsardzības pamatus, tajā skaitā uzzinās par to kāda informācija ir jāsniedz patērētājiem, kādas ir patērētāju tiesības, pērkot Internetā, kas ir komercgarantija un kādi ir likumiskās garantijas nosacījumi, kā izvairīties no negodīgas komercprakses un netaisnīgiem līguma noteikumiem, kā darbojas Patērētāju strīdu risināšanas komisija u.c.

Īpaša uzmanība tiks veltīta būtiskiem grozījumiem Patērētāju tiesību aizsardzības likumā attiecībā uz tirgotāju atbildību par preču, pakalpojumu, digitālā satura (mobilās aplikācijas, datorprogrammas, video/audio faili u.c.) un digitālo pakalpojumu (mākoņskaitļošana, video un audio straumēšana, tiešsaistes spēles u.c.) kvalitāti.

Seminārā iegūtās zināšanas un prasmes ļaus Jums uzlabot savu klientu servisu un paaugstināt patērētāju uzticēšanos Jums. Tas arī ļaus Jums efektīvāk tikt galā ar patērētāju sūdzībām un izvairīties no nevajadzīgām tiesvedībām.

Lektori: Olita Ansone, Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācijas sertificēts Consumer Law Ready pasniedzējs, Andrejs Vanags, PIAA padomnieks juridiskajos jautājumos

Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātu.

Seminārs notiek ES finansētā projekta Consumer Law Ready ietvaros, kuru īsteno Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācija (EUROCHAMBRES) sadarbībā ar Eiropas patērētāju organizāciju (BEUC) un SME United (MVU balss Eiropā).

Pieteikšanās apmācībām: https://ieej.lv/ErWrD.

Papildu informācija: jelgava@ltrk.lv vai info@pateretajs.lv.

Jaunā PIAA mājaslapa ir klāt! Eiropas Komisija nāk klājā ar priekšlikumu regulēt mākslīgo intelektu
Visas aktualitātes

Saistītie raksti