LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
SIA "G.Sidrabiņš", kas darbojas t/c "Mego" ir iekļauta melnajā sarakstā PDF Drukāt E-pasts
Autors Andrejs Vanags   
Ceturtdiena, 30 novembris 2017 14:26

banner melnais saraksts

Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "G.Sidrabiņš" (reģ. Nr. 40003113120) par to, ka uzņēmums nav veicis apavu maiņu pret līguma noteikumiem atbilstošu preci, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tam par pienākumu to izdarīt.

SIA "G.Sidrabiņš", kura veic komercdarbību tirdzniecības centrā "Mego" (Kleistu iela 9, Rīga), ir pārdevusi patērētājai apavus 79 EUR vērtībā, pēc kuru iegādes patērētāja konstatēja apavu defektu - apavu purngalos redzamas rievas, vienam no apaviem āda ir saburzīta un tas ir redzams arī valkāšanas laikā, kā arī pēc apavu iegādes radās grūtības ar to valkāšanu. SIA "G.Sidrabiņš", atbildot uz patērētājas iesniegumu, norādīja, ka apaviem nav ražošanas defekta, un rievas apavos ir radušās apavu pielaikošanas un valkāšanas rezultātā.

Patērētāju strīdu risināšanas komisija, izvērtējot strīda faktiskos apstākļus un pušu iesniegtos pierādījumus, secināja, ka apavu purngalos ir vizuāli manāma rieva, kas veidojas apavu purngala ādas nostiprinājuma defekta rezultātā. Tehnoloģiski starp ādu un oderi ir jābūt materiālam, kas veido formu. Ņemot vērā radušos defektu, komisija konstatēja, ka materiāls nav atbilstošs, kā rezultātā apavu purngalā veidojas rieva.

"Melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

Ar "melno sarakstu" un komisijas lēmumu izrakstiem var iepazīties šeit. Informācija par Patērētāju strīdu risināšanas komisiju ir šeit.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 30 novembris 2017 15:14
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack