LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Aicinām patērētājus uz dabasgāzes tirgus atvēršanas semināriem Latvijā PDF Drukāt E-pasts
Autors Baiba Miltoviča   
Pirmdiena, 21 augusts 2017 09:28

Mājsaimniecībām līdz 2019. gadam ir nodrošināta iespēja dabasgāzi pirkt no publiskā tirgotāja par regulētu cenu, tomēr ir svarīgi sabiedrībai skaidrot, ka dabasgāzes cena mājsaimniecībām tirgū veidojas konkurences rezultātā. Dabasgāzes cenas ir atkarīgas no dabasgāzes piegādes līgumu nosacījumiem par kādiem katrs dabasgāzes tirgotājs ir vienojies ar piegādātājiem vai ražotājiem.

Lai patērētājus informētu par atvērta dabasgāzes tirgus piedāvātajām iespējām un skaidrotu tajā notiekošos procesus, Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu realizē vairāku informatīvu semināru sēriju. Semināru laikā iedzīvotāji varēs saņemt atbildes uz viņiem svarīgiem jautājumiem par dabasgāzes izmantošanu. Īpaši noderīga šī informācija būs tām mājsaimniecībām, kuras dabasgāzi izmanto apkurē.

Pirmais seminārs notiks š.g. 24. augustā plkst. 16:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē 2. stāvā, Rožu laukumā 5/6. Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Europe Direct informācijas centra Liepājā informatīvu atbalstu.

Kopumā Latvijā paredzēti sekojoši semināri:

LIEPĀJA

24.08.2017

Latviešu Biedrības nama zāle

RĒZEKNE

30.08.2017

Rēzeknes Novada Domes zāle

JELGAVA

14.09.2017

Jelgavas Novada Domes zāle

CĒSIS

11.10.2017

Cēsu Centrālā bibliotēkas zāle

RĪGA

23.11.2017

Konference  par dabasgāzes tirgus atvēršanu mājsaimniecībām/ES Māja

Seminārā aicināti piedalīties Ekonomikas ministrijas, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas un sadales sistēmas operatora AS "Gaso" pārstāvji. Tāpat aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji.

Semināra prezentācijas pieejamas šeit un šeit.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 11 septembris 2017 11:12
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack