LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
SIA "ETG" (veikals "Podium", www.podium.lv) ir iekļauts "melnajā sarakstā" PDF Drukāt E-pasts
Autors Andrejs Vanags   
Pirmdiena, 15 maijs 2017 16:18

banner melnais saraksts

Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "ETG" (reģ. Nr.40103145298) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu apmainīt mēteli pret līguma noteikumiem atbilstošu un atlīdzināt ekspertīzes izdevumus, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tai par pienākumu to izdarīt.

SIA "ETG", kas veic komercdarbību veikalā "Podium" (Brīvības bulvāris 21, Rīgā) un tīmekļa vietnē www.podium.lv, ir pārdevusi patērētājam mēteli 2000 EUR vērtībā, kurš atbilstoši eksperta atzinumam izrādījušies nekvalitatīvs. Neskatoties uz to, SIA "ETG" atteicās izpildīt patērētāja prasību, norādot, ka ekspertīzes veicējs nav pieprasījis GIORGIO ARMANI S.p.A informāciju par mēteļa ražošanas tehnoloģiju un ražotāja izvirzītajām prasībām tā izgatavotajam mētelim. Pārdevējs, savukārt, ir saņēmis informāciju no mēteļa ražotāja GIORGIO ARMANI S.p.A, ka mēteļa ražošanā nav pieļauta tehnoloģiska kļūda.

Patērētāju strīdu risināšanas komisija, izvērtējot strīda faktiskos apstākļus un pušu iesniegtos pierādījumus, vienbalsīgi atzinusi, ka mēteļa ražošanas procesā ir pieļautas būtiskas tehnoloģiskās kļūdas, proti, dažas no piegriezuma detaļām nav savietotas ar kažoka virzienu, kā rezultātā mēteli nav iespējams valkāt, līdz ar to iegādātais mētelis uzskatāms par līguma noteikumiem neatbilstošu.

"Melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

Ar "melno sarakstu" un komisijas lēmumu izrakstiem var iepazīties šeit. Informācija par Patērētāju strīdu risināšanas komisiju ir šeit.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 maijs 2017 08:24
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack