LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Vai patērētājiem elektroenerģija būs lētāka? PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Pirmdiena, 07 novembris 2016 15:31

BannerŠodien (07.11.2016.) Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) telpās Rīgā, Bruņinieku ielā 29, plkst. 12:00, notika diskusija “Vai patērētājiem elektroenerģija būs lētāka?”.

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) kopā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) rīkoja informatīvu diskusiju, lai skaidrotu, kā regulatora rosinātie grozījumi tarifu aprēķināšanas metodikā ietekmēs elektroenerģijas cenu. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) sagatavojusi grozījumus elektroenerģijas pārvades un sadales tarifu aprēķināšanas metodikā, piedāvājot mainīt pieeju kapitāla atdeves likmes noteikšanai.

Tā kā SPRK lēmums ietekmēs ikvienu no patērētājiem, diskusijas rīkotāji vēlas uzklausīt regulatoru, ekspertus, iesaistīto uzņēmumu pārstāvjus, lai iegūtu informāciju un saņemtu atbildi uz jautājumu, vai elektroenerģija pēc tarifu aprēķina metodikas izmaiņām patērētajiem kļūs lētāka vai dārgāka.

Sagaidāms, ka SPRK drīzumā padomes sēdē skatīs šo jautājumu, tāpēc aicinām visus interesentus sekot līdzi notikumu gaitai: www.sprk.gov.lv

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 decembris 2016 09:25
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack