LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai PDF Drukāt E-pasts
Otrdiena, 30 augusts 2011 11:39

 

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) sadarbībā ar Rīgas Domes Rīgas Enerģētikas aģentūru un ar Sorosa Fonda Latvijā finansiālu atbalstu, 2011.gada septembrī uzsāks projekta "Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centrālai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem" realizēšanu.

Projekta mērķis ir sniegt iedzīvotājiem zināšanas par siltumapgādes procesiem daudzdzīvokļu mājās un  patēriņa regulēšanas  iespējām, iesaistot iedzīvotājus energopatēriņa samazināšanā.

LPIAA saņemot patērētāju sūdzības par siltumenerģijas jautājumiem ir konstatējusi, ka LR likumdošanā noteiktās prasības attiecībā uz rēķinos ietvertajām pozīcijām neatspoguļojas mājsaimniecībām piestādītajos rēķinos par siltumenerģiju.

Projektā paredzētās aktivitātes ir izstrādāt brošūru iedzīvotājiem un namu pārvaldītājiem par metodēm siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centrālai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem, kā arī izpētīt siltumenerģijas rēķinu izmaksas un organizēt 5 seminārus Latvijas pilsētās (Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Liepājā).

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack